Uitslagen

Torengroep en Kroongroep
De uitslagen van de derde periode van het seizoen 2016-2017.
Partijen in Ronde 3.4 – 21-4-2017.

1 Koen Langerak K Timo Huijben K 0-1
2 Janne Allaart K Boudijn Wessels K 1-0
3 Lars Nobbe K Feike van Schanke K 1-0
4 Rutger Smulders K Rutger Verhoeff K 1-0
5 Noah van der Heijden K Ruben Gouda T 1-0
6 Dilan Altun T Aiden Christofer T 1-0
7 Ruben van Pinxteren T Tess Hultermans T 0-1
8 Mark Yang T Cas Voorbraak T 0-1
9 Sam Pijnenburg T Gert van Schaik T 0-1

Partijen in Ronde 3.3 – 14-4-2017.

1 Rutger Verhoeff K Koen Langerak K 0-1
2 Benjamin Knuvers K Michel Timmer K 0-1
3 Tess Hultermans T Noah van der Heijden K 0-1
4 Ruben Gouda T Dilan Altun T 1-0
5 Gert van Schaik T Ruben van Pinxteren T 0-1
6 Cas Voorbraak T Mark Yang T 1-0
7 Aiden Christofer T Kyan 1-0

Partijen in Ronde 3.2 – 7-4-2017.

1 Noah van der Heijden K Lars Nobbe K 0-1
2 Raf T Timo Huijben K 0-1
3 Koen Langerak K Boudijn Wessels K 1-0
4 Michel Timmer K Janne Allaart K 0-1
5 Benjamin Knuvers K Feike van Schanke K 1-0
6 Rutger Verhoeff K Ruben Gouda T 0-1
7 Tess Hultermans T Cas Voorbraak T 0-1
8 Christiaan Hulstein Mark Yang T 1-0
9 Milana Larina T Dilan Altun T 0-1

Partijen in Ronde 3.1 – 30-3-2017.

1 Janne Allaart K Tim Pijnenburg K 1-0
2 Feike van Schanke K Koen Langerak K 0-1
3 Lars Nobbe K Rutger Verhoeff K 1-0
4 Boudijn Wessels K Rutger Smulders K 0-1
5 Timo Huijben K Benjamin Knuvers K 1-0
6 Cas Voorbraak T Noah van der Heijden K 0-1
7 Ruben Gouda T Sam Pijnenburg T ½-½
8 Aiden Christofer T Milana Larina T ½-½
9 Dilan Altun T Tess Hultermans T 0-1
10 Mark Yang T Gert van Schaik T 0-1
11 Ruben van Pinxteren T Bye

 

De uitslagen van de tweede periode van het seizoen 2016-2017.

Partijen in Ronde 2.8 – 24-3-2017.

1 Noah van der Heijden K Janne Allaart K 0-1
2 Rutger Verhoeff K Koen Langerak K 0-1
3 Lars Nobbe K Michel Timmer K 0-1
4 Benjamin Knuvers K Boudijn Wessels K 1-0
5 Timo Huijben K Mark Yang T 1-0
6 Cas Voorbraak T Sam Pijnenburg T 1-0
7 Gert van Schaik T Raf T 0-1
8 Milana Larina T Ruben van Pinxteren T 1-0
9 Aiden Christofer T Ruben Gouda T 1-0

Partijen in Ronde 2.7 – 17-3-2017.

1 Janne Allaart K Rutger Verhoeff K 1-0
2 Koen Langerak K Timo Huijben K 1-0
3 Tim Pijnenburg K Feike van Schanke K 1-0
4 Boudijn Wessels K Lars Nobbe K 0-1
5 Benjamin Knuvers K Michel Timmer K 0-1
6 Noah van der Heijden K Ruben Gouda T 1-0
7 Dilan Altun T Cas Voorbraak T 0-1
8 Tess Hultermans T Gert van Schaik T 1-0
9 Mark Yang T Milana Larina T 0-1
10 Aiden Christofer T Bye

Partijen in Ronde 2.6 – 10-3-2017.

1 Feike van Schanke K Benjamin Knuvers K 0-1
2 Boudijn Wessels K Koen Langerak K 0-1
3 Michel Timmer K Noah van der Heijden K 0-1
4 Lars Nobbe K Timo Huijben K 1-0
5 Cas Voorbraak T Tess Hultermans T 1-0
6 Ruben Gouda T Ruben van Pinxteren T 1-0
7 Sam Pijnenburg T Mark Yang T 0-1
8 Milana Larina T Dilan Altun T 0-1

Partijen 2.5…..

Partijen in Ronde 2.4 – 3-2-2017.

1 Janne Allaart K Boudijn Wessels K 1-0
2 Rutger Verhoeff K Benjamin Knuvers K 1-0
3 Koen Langerak K Michel Timmer K 1-0
4 Noah van der Heijden K Lars Nobbe K 0-1
5 Timo Huijben K Rutger Smulders K 0-1
6 Ruben Gouda T Cas Voorbraak T 0-1
7 Dilan Altun T Feike van Schanke T 0-1
8 Ruben van Pinxteren T Tess Hultermans T 1-0
9 Milana Larina T Gert van Schaik T 0-1
10 Mark Yang T Aiden Christofer T 1-0
11 Sam Pijnenburg T Bye

Partijen in Ronde 2.3 – 27-1-2017.

1 Michel Timmer K Janne Allaart K 0-1
2 Lars Nobbe K Koen Langerak K 0-1
3 Rutger Smulders K Boudijn Wessels K ½-½
4 Benjamin Knuvers K Noah van der Heijden K 0-1
5 Benck Bruins T Ruben Gouda T 0-1
6 Cas Voorbraak T Milana Larina T 1-0
7 Tess Hultermans T Dilan Altun T 1-0
8 Gert van Schaik T Sam Pijnenburg T 1-0
9 Mark Yang T Bye

 

Partijen in Ronde 2.2 – 20-1-2017.

1 Michel Timmer K Timo Huijben K 1-0
2 Rutger Verhoeff K Rutger Smulders K 1-0
3 Janne Allaart K Lars Nobbe K 1-0
4 Boudijn Wessels K Benjamin Knuvers K ½-½
5 Koen Langerak K Noah van der Heijden K 1-0
6 Feike van Schanke T Gert van Schaik T 1-0
7 Mark Yang T Ruben Gouda T 0-1
8 Sam Pijnenburg T Cas Voorbraak T 0-1
9 Milana Larina T Benck Bruins T 1-0
10 Dilan Altun T Ruben van Pinxteren T 1-0
11 Aiden Christofer T Tess Hultermans T 0-1

Partijen in Ronde 2.1 – 13-1-2017.

1 Noah van der Heijden K Rutger Verhoeff K 0-1
2 Timo Huijben K Janne Allaart K 0-1
3 Benjamin Knuvers K Tim Pijnenburg K 0-1
4 Rutger Smulders K Michel Timmer K 0-1
5 Ruben Gouda T Noah Bieze T 1-0
6 Ruben van Pinxteren T Milana Larina T ½-½
7 Tess Hultermans T Feike van Schanke T 0-1
8 Cas Voorbraak T Mark Yang T 1-0
9 Gert van Schaik T Aiden Christofer T ½-½
10 Benck Bruins T Handmatige bye