1-sept-23 |
Introductie avond / informatie avond ouders |
de Biechten |
8-sept-23 |
Les 1 / Interne competitie Periode 1/Ronde 1 |
de Biechten |
15-sept-23 |
Les 2 / Interne competitie Periode 1/Ronde 2 |
de Biechten |
22-sept-23 |
Les 3 / Interne competitie Periode 1/Ronde 3 |
de Biechten |
23-sept-23 |
JCC Teams E-cat Halve Finale |
Groningen |
29-sept-23 |
Sjors Sportief activiteit week 1 van 18:00 – 18:40 |
de Biechten |
29-sept-23 |
Les 4 / Interne competitie Periode 1/Ronde 4 |
de Biechten |
30-sept-23 |
JCC Team D-cat Halve Finale |
Leiden |
6-okt-23 |
Sjors Sportief activiteit week 2 van 18:00 – 18:40 |
de Biechten |
6-okt-23 |
Les 5 / Interne competitie Periode 1/Ronde 5 |
de Biechten |
13-okt-23 |
Spelletjesavond |
de Biechten |
20-okt-23 |
Herfstvakantie – geen clubavond |
|
22-okt-23 |
NK Snelschaken Jeugd |
Harmelen |
27-okt-23 |
Sjors Sportief activiteit week 3 van 18:00 – 18:40 |
de Biechten |
27-okt-23 |
Les 6 / Interne competitie Periode 1/Ronde 6 |
de Biechten |
29-okt-23 |
31e S.V. Gardé jeugdtoernooi 2023 |
Soerendonk |
3-nov-23 |
Les 7 / Interne competitie Periode 1/Ronde 7 |
de Biechten |
10-nov-23 |
Les 8 / Interne competitie Periode 1/Ronde 8 |
de Biechten |
11-nov-23 |
JCC Teams E-cat Finale |
Muiderberg |
17-nov-23 |
Les 9 / Interne competitie Periode 1/Ronde 9 |
de Biechten |
18-nov-23 |
16e BSV Jeugdtoernooi |
Bergen op Zoom |
19-nov-23 |
Voorronde NK C&E |
? |
24-nov-23 |
Les 10 / prijsuitreiking / simultaan |
de Biechten |
26-nov-23 |
Voorronde NK D |
? |
1-dec-23 |
Les 11 / Interne competitie Periode 2/Ronde 1 |
de Biechten |
8-dec-23 |
Les 12 / Interne competitie Periode 2/Ronde 2 |
de Biechten |
9-dec-23 |
JCC Teams D-cat Finale |
Leiden |
10-dec-23 |
Midden-Brabant Cup-1 |
De Slagen te Waalwijk |
15-dec-23 |
Les 13 / Interne competitie Periode 2/Ronde 3 |
de Biechten |
22-dec-23 |
Spelletjesavond |
de Biechten |
29-dec-23 |
Kerstvakantie – geen clubavond |
|
5-jan-24 |
Kerstvakantie – geen clubavond |
|
12-jan-24 |
Les 14 / Interne competitie Periode 2/Ronde 4 |
de Biechten |
14-jan-24 |
Midden-Brabant Cup-2 |
Jongerencentrum Elzenburg te Vught |
19-jan-24 |
Les 15 / Interne competitie Periode 2/Ronde 5 |
de Biechten |
26-jan-24 |
Les 16/ Interne competitie Periode 2/Ronde 6 |
de Biechten |
2-feb-24 |
Les 17 / Interne competitie Periode 2/Ronde 7 |
de Biechten |
9-feb-24 |
spelletjesavond |
de Biechten |
16-feb-24 |
Voorjaarsvakantie – geen clubavond |
de Biechten |
16-feb-24 |
De Drie Torens Jeugdtoernooi (max. 40) |
BS Wandelbos, Auteurslaan 7, 5044MA Tilburg |
23-feb-24 |
Les 18 / Interne competitie Periode 2/Ronde 8 |
de Biechten |
25-feb-24 |
Midden-Brabant Cup-3 |
Goede Herder Zaal te Tilburg |
1-mrt-24 |
Les 19 / Interne competitie Periode 3/Ronde 1 |
de Biechten |
4-mrt-24 |
S.V. Staunton” het jeugdschaaktoernooi (BG2) |
Den Drempel, Papenstraat 47, Etten-Leur |
6-mrt-24 |
Schoolschaakkampioenschappen basisonderwijs district Den Bosch |
de Biechten |
8-mrt-24 |
Les 20 / Interne competitie Periode 3/Ronde 2 |
de Biechten |
15-mrt-24 |
Les 21 / Interne competitie Periode 3/Ronde 3 |
de Biechten |
17-mrt-24 |
Brabantse Teamkampioenschappen categorie D (geboren in of na 2012) |
Gemeenschapshuis de Hoeksteen Eindhoven |
17-mrt-24 |
Persoonlijke kampioenschappen E-cat Meisjes |
Eindhoven |
22-mrt-24 |
Les 22 / Interne competitie Periode 3/Ronde 4 |
de Biechten |
23-mrt-24 |
ESV jeugdschaaktoernooi (BG3) |
Eindhoven |
29-mrt-24 |
Goede vrijdag / spelletjesavond |
de Biechten |
5-apr-24 |
Les 23 / Interne competitie Periode 3/Ronde 5 |
de Biechten |
5/6-apr-24 |
NK Jeugd E-cat |
Tilburg |
7-apr-24 |
Brabantse Schoolschaakkampioenschappen |
St. Oelbert Gymnasium te Oosterhout. |
12-apr-24 |
Les 24 / Interne competitie Periode 3/Ronde 6 |
de Biechten |
14-apr-24 |
Brabantse Teamkampioenschappen categorie C (geboren in of na 2010) |
Gemeenschapshuis de Hoeksteen Eindhoven |
14-apr-24 |
Brabantse Teamkampioenschappen categorie E (geboren in of na 2014) |
Gemeenschapshuis de Hoeksteen Eindhoven |
19-apr-24 |
Spelletjesavond |
de Biechten |
21-apr-24 |
Pupillendag FGH |
Roosendaal |
21-apr-24 |
Open snelschaakkampioenschappen Jeugd |
Roosendaal |
26-apr-24 |
Meivakantie – Geen clubavond |
|
28-apr-24 |
Midden-Brabant Cup-4 |
De Bunders te Oisterwijk |
29-apr-24 |
Start NK Jeugd ABC |
Almelo |
3-mei-24 |
Meivakantie – Geen clubavond |
|
10-mei-24 |
Les 25 / Interne competitie Periode 3/Ronde 7 |
de Biechten |
12-mei-24 |
Midden-Brabant Cup-5 |
De Wildacker te Goirle |
16/18-mei-24 |
NK Jeugd D-cat |
HSB |
17-mei-24 |
Les 26 / Interne competitie Periode 3/Ronde 8 |
de Biechten |
19-mei-24 |
NBSB Teams C & E |
Soerendonk |
24/25/26/27-mei-24 |
Limburgs OPEN |
Maastricht |
31-mei-24 |
Les 27 / Interne competitie Periode 3/Ronde 10 |
de Biechten |
1-jun-24 |
NK voor schoolteams BO algemeen, 1e speeldag |
Gouda |
7-juni-24 |
Oefenexamen |
de Biechten |
9-juni-24 |
Bespreken oefenexamens |
de Biechten |
8-jun-24 |
NK voor schoolteams BO algemeen, 2e speeldag |
Gouda |
14-juni-24 |
Les 28 / Les 29 |
de Biechten |
15-jun-24 |
Nationale Pupillendag FGH |
Spijkernisse |
21-juni-24 |
Examens |
de Biechten |
22-jun-24 |
HMC jeugdschaaktoernooi (BG4) |
De Biechten, Vincent van Goghlaan 1a, Rosmalen |
28-juni-24 |
Afsluiting seizoen – diploma/prijsuitreiking en frietjes |
de Biechten |